Υποβρύχιο Φως Led Osculati Ψυχρό Λευκό - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1011564
Τιμή hellenicblue
71,71 €
Προτ. Λιανική
83,57 €
Υποβρύχιο φως, από την εταιρεία Osculati, εξοπλισμένο με υψηλής έντασης φωτισμό Led. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 316 και μπορεί να τοποθετηθεί εντός ή εκτός του νερού, καθώς είναι πλήρως στεγανό.
Κατηγορία: Υποβρύχιος Φωτισμός
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 2 x 5 W |
| Ένταση φωτισμού | 600 |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό 6000-6500K |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Διάμετρος | 80 mm |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 25 mm |