Φορτιστής Μπαταρίας Victron Energy Skylla-TG 24/100 (1+1)
Κωδικός προϊόντος
1036709
Τιμή hellenicblue
1.769,70 €
Προτ. Λιανική
1.923,56 €
Φορτιστής Μπαταρίας Victron Energy Skylla-TG 24/100 (1+1), #SDTG2401001
Μία πλήρους δυνατότητας έξοδος και μία έξοδος των 4 Amp. Η τάση φόρτισης μπορεί να ρυθμιστεί με ακρίβεια, για να προσαρμοστεί σε οποιοδήποτε σύστημα μπαταρίας. Η είσοδος για το φορτιστή είναι 230V στα 50/60HZ. Για να αντισταθμιστεί η απώλεια τάσης λόγω της αντίστασης του καλωδίου, η τάση φόρτισης μπορεί να μετρηθεί απευθείας στο τερματικό μπαταριών. Ένας εξωτερικός αισθητήρας επιτρέπει τη μείωση της τάσης φόρτισης, όταν αυξάνεται η θερμοκρασία της μπαταρίας.
Κατηγορία: Φορτιστές Μπαταρίας
| Μάρκα | Victron |
|---|---|
| Μήκος | 36.5 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Ύψος | 25.7 cm |
| Βάρος | 10 Kg |
| Τάση | 24 Volt |
| Amps | 100 A |
| Συχνότητα | 45 – 65 Hz |