Ταινία LED 14.4W/12V, IP65, 5m - RGB
Κωδικός προϊόντος
1029239
16,68 €
Τεχνικές Προδιαγραφές
- Ισχύς: 14.4 Watt
- Ισοδυναμία ισχύος: 130 Watt
- Τάση: 12 Volt DC
- Dimming: Ναί (0-100% με 12 Volt Dimmer)
- Τύπος χρώματος: RGB
- Γωνία διάχυσης φωτός: Δέσμης 120° μοιρών
- Ώρες διάρκειας ζωής: > 50.000 ώρες
- Χρόνος εκκίνησης: 0.2 sec
- Ενεργειακή κλάση: A' Class
- Πιστοποιητικά: CE και RoHS
- Εγγύηση: 2 Χρόνια
- H τιμή πώλησης είναι ανά 5 Μέτρα (κουλούρα).
Διαστάσεις Προϊόντος
- Πλάτος: 10mm
- Ύψος: 3mm
Κατηγορία: Ταινίες LED
| Μάρκα | Globostar |
|---|---|
| Αριθμός Led | 60 LED/m |
| Ένταση φωτισμού | 1454 lm/m |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 14.4 W/m |
| Τάση | 12 Volt |
| Ύψος | 3 mm |
| Πλάτος | 10 mm |
| Μήκος | 5 m |