Σύστημα Subwoofer Με Μονό Ηχείο 6w3v3-4
Κωδικός προϊόντος
1045376
Τιμή hellenicblue
452,48 €
Προτ. Λιανική
541,42 €
Σύστημα Subwoofer με μονό ηχείο 6W3v3-4 (150 W, 4 Ω), μαύρη επένδυση και κλειστό περίβλημα
Προδιαγραφές:
Διαστάσεις:
- Υλικό κατασκευής: Υψηλής ποιότητας MDF κομμένο σε CNC.
- Προτεινόμενη Ισχύς ενισχυτή: 50 - 150W.
- Ονομαστική αντίσταση: 4 Ω.
Προδιαγραφές:
| Συνεχής ισχύς (RMS) | 150 W |
| Ονομαστική αντίσταση συστήματος | 4 Ω |
| Τύπος περιβλήματος | Slot-ported, Low-profile |
| Φινίρισμα | Μαύρο χαλί |
| Χρώμα γρίλιας | Μαύρη, χάλυβας |
Διαστάσεις:
| Εξωτερικό πλάτος (W) | 14.125 in / 359 mm |
| Εξωτερικό ύψος (H) | 9.625 in / 245 mm |
| Εξωτερικό βάθος (D1) | 5.125 in / 130 mm |
| Καθαρό βάρος | 12 lb / 5.44 kg |
Κατηγορία: Ναυτιλιακά Ηχεία & Μεγάφωνα