Συντηρητής Κρασιών Vitrifrigo DCW62
Κωδικός προϊόντος
1028241
Τιμή hellenicblue
741,14 €
Προτ. Λιανική
786,77 €
Συντηρητής Κρασιών Vitrifrigo DCW62
Ο συγκεκριμένος συντηρητής κρασιών της εταιρείας Vitrifrigo είναι ιδανικός για την αποθήκευση μπουκαλιών κρασιών ακόμη και για μεγάλες περιόδους. Διαθέτει ανοξείδωτη πόρτα με γυαλί, το οποίο παρέχει προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία. Η θερμοκρασία ρυθμίζεται από έναν ψηφιακό θερμοστάτη +4°C / +18°C.
Χαρακτηριστικά:
- Χωρητικότητα: 62 lt, 20 φιάλες ( Διάμετρο 76 mm , Μήκος 31.5 mm )
- Καθαρός βάρος: 21 Kg
- Τάση: 12/24VDC - 220VAC
- Κατανάλωση: 0.40 kWh/24h (Με εσωτερική θερμοκρασία 8°C και θερμοκρασία περιβάλλοντος 25°C)
Υποκατηγορίες: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες, Ηλεκτρικά και Υδραυλικά
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 62 L |
| Τύπος | Συντηρητής Κρασιών |
| Βάθος | 47 cm |
| Τάση | 12-24-220 Volt |
| Βάρος | 21 Kg |
| Ύψος | 65 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Κατανάλωση | 0.40 kWh/24h |