Συντηρητής Κρασιών Vitrifrigo DCW46
Κωδικός προϊόντος
1037452
Τιμή hellenicblue
696,91 €
Προτ. Λιανική
739,82 €
Συντηρητής κρασιών Vitrifrigo DCW46
- 12/24/220V
- πόρτα με φιμέ τζάμι με προστασία από UV ακτινοβολία
- 46 λίτρα
- κατανάλωση: 0.20 kWh/24h
- 520x430x470mm (ΥxΠxΒ)
- βάρος: 18kg
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 46L |
| Τύπος | Συντηρητής Κρασιών |
| Βάθος | 47 cm |
| Τάση | 12-24-220 Volt |
| Βάρος | 18 Kg |
| Ύψος | 52 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Κατανάλωση | 0.20 kWh/24h |