SL4 Xenon Black
Κωδικός προϊόντος
1010176
Τιμή hellenicblue
52,92 €
Προτ. Λιανική
58,80 €
Λαμπτήρας XENON υψηλής πίεσης 5.5 watt
Καθρέπτης αλουμινίου δίνει φωτεινή, στενή ακτίνα για φωτισμό μακρινών αντικειμένων
Χωράει εύκολα στην τσέπη του BCD
Λειτουργεί ιδανικά και σαν φως spot για φωτογράφιση
Καλουπωτό ελαστικό προστατευτικό στην κεφαλή, μειώνει τις αντανακλάσεις και προστατεύει τον φακό
Περιστρεφόμενος διακόπτης, εύκολος στον χειρισμό με ένα χέρι, με τον δείκτη ή τον αντίχειρα
Δυνατό, αντιδιαβρωτικό ABS και πολυκαρβονικό πλαστικό
Περιλαμβάνεται ελαστικό λουρί καρπού
Κατασκευάζεται στις ΗΠΑ
- ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (L W H): 6.30 in x 1.80 in x 2.50 in 16.00 cm x 4.57 cm x 6.35 cm
- ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Waterproof
- ΤΥΠΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: Αλκαλική
- ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑ: XENON
- ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: 4C Αλκαλικές / LR14
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): 4-5 ωρες
- ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): 113 lm
- ΒΑΡΟΣ: 15.00 oz 425.24 g
- ΜΗΚΟΣ ΑΚΤΙΝΑΣ: 804.00 ft 245.06 m
- ΒΑΘΟΣ: 500.00 ft 152.40 m
ΧΡΩΜΑ: Μαύρο
Κατηγορία: Φακοί
| Μήκος Δέσμης | 245.06 m |
|---|---|
| Διάρκεια | 4-5 ωρες |
| Φωτεινότητα | 113 lm |
| Βάρος | 425.24 g |
| Μάρκα | Underwater Kinetics |
| Τύπος Λαμπτήρα | XENON |
| Βάθος | 152.40 m |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 5.5 watt |