Secret 3W Wrm Sd 1030V Ssteel F00 1P
Κωδικός προϊόντος
1044953
Τιμή hellenicblue
556,14 €
Προτ. Λιανική
665,47 €
Αναδιπλούμενο κρυφό φωτιστικό λαμπτήρας με "αυτόματο" άνοιγμα και φωτισμό 360°.
Γενικά Χαρακτηριστικά:
Διαστάσεις:
Σχέδιο:
Φωτομετρικά Δεδομένα:
Θερμό λευκό - 2900-3100 °K
Γενικά Χαρακτηριστικά:
| Ισχύς | Σταθερή τάση |
| Τύπος φωτός | LED |
| Παροχή | 10 ÷ 30 V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 3 W |
| Κατανάλωση ρεύματος | 0.13 A @ 24 V |
| Μέση διάρκεια ζωής | 50,000 h |
| Dimmable | Ναι |
| IP | 66 |
Διαστάσεις:
| Πλαίσιο | Ø 3 15/32" |
| Εσοχή | 8 9/16" |
| Τρύπα | Ø 2 5/8" |
Σχέδιο:
| Υλικό πλαισίου | AISI 316 S/STEEL |
| Φινίρισμα | Καθρέπτης γυαλισμένος |
| Χρώμα φωτός | Θερμό λευκό |
| Στερέωση | Βίδες |
| Διακόπτης | Ναι |
Φωτομετρικά Δεδομένα:
Θερμό λευκό - 2900-3100 °K
| CRI | ≥ 80 |
| Ροή φωτός | 105 lm |
Κατηγορία: Φωτισμός