Quick Φως Led Palladio R70 - 7W
Κωδικός προϊόντος
1044969
Τιμή hellenicblue
336,80 €
Προτ. Λιανική
403,00 €
PALLADIO R70 - 7W
Για χωνευτές εφαρμογές.
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 316.
Γωνία 55°.
Γενικά Χαρακτηριστικά:
Διαστάσεις:
Σχέδιο:
Για χωνευτές εφαρμογές.
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 316.
Γωνία 55°.
Γενικά Χαρακτηριστικά:
| Ισχύς | Σταθερή τάση |
| Τύπος | LED |
| Τάση | 20 ÷ 30 V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 13 W |
| Κατανάλωση ρεύματος | 0.54 A @ 24V |
| Μέση διάρκεια ζωής | 50,000 h |
| Dimmable | Ναι |
| IP security degree | 66 |
Διαστάσεις:
| Πλαίσιο | Ø 2 3/4" |
| Εσοχή | 3 17/64" |
| Τρύπα | Ø 2 1/4" |
Σχέδιο:
| Υλικό πλαισίου | AISI 316 S/STEEL |
| Φινίρισμα | MIRROR POLISHED |
| Χρώμα | WARM WHITE |
| Βάση | SPRINGS |
Κατηγορία: Φωτισμός