Quick Apollo Xp Lp Led Warm White 6W 1030V Glass D00 1P
Κωδικός προϊόντος
1044963
Τιμή hellenicblue
108,23 €
Προτ. Λιανική
129,51 €
APOLLO XP LP LED WRM 6W 1030V GLASS D00 1P
Γενικά Χαρακτηριστικά:
Διαστάσεις:
Σχέδιο:
Γενικά Χαρακτηριστικά:
| Power type | Σταθερή τάση |
| Πηγή φωτός | LED |
| Παροχή | 10 ÷ 30 V |
| Κατανάλωση | 6 W |
| Κατανάλωση ρεύματος | 0.25 A @ 24V |
| Μέση διάρκεια ζωής | 50,000 h |
| Dimmable | Ναι |
| IP | 66 |
Διαστάσεις:
| Πλαίσιο | Ø 3 9/16" |
| Εσοχή | 1 3/16" |
| Τρύπα | Ø 2 9/16" |
Σχέδιο:
| Υλικό πλαισίου | |
| Φινιρίσματα | - |
| Light colours | WARM WHITE |
| Βάση | SPRINGS |
Κατηγορία: Φωτισμός