Ψυγειο Isotherm BI 92 Dual
Κωδικός προϊόντος
1029892
Τιμή hellenicblue
2.624,99 €
Προτ. Λιανική
2.722,22 €
Το ψυγείο Isotherm BI 92 Dual διαθέτει τρία καλάθια τροφίμων και προσφλερει θερμοκρασίες από +10 °C έως -20 °C.
Ψυγείο Isotherm Built-In Box 92
- Όγκος: 92 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 45.5 x 80.1 x 48 cm
- Βάρος: 28 Kg
- Κατανάλωση: 15 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 92 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 48 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 28 Kg |
| Ύψος | 45.5 cm |
| Πλάτος | 80.1 cm |
| Κατανάλωση | 15 W/h |