Ψυγειο Isotherm BI 41 Dual
Κωδικός προϊόντος
1029887
Τιμή hellenicblue
1.071,43 €
Προτ. Λιανική
1.111,11 €
Ο ψυγειοκαταψύκτης της Isotherm Built-In Box 41 Dual μπορεί να χρησιμοποιηθεί είτε ως ψυγείο, είτε ως καταψύκτης. Έχει εσωτερική επένδυση Inox και παρέχει θερμοκρασίες από +10°C έως -10°C. Ο συμπιεστής ψύξης είναι τοποθετημένος στο κάτω μέρος του καταψύκτη, μπορεί όμως να τοποθετηθεί έως και 1.5 μέτρo μακριά.
Ψυγειο Isotherm Built-In Box 41 Dual
- Όγκος: 41 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 62.5* x 49.6 x 34 cm * Μαζί με την πόρτα
- Βάρος: 19 Kg
- Συμπιεστής: BD1.4F
- Κατανάλωση: 11,5 W/h
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 41 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 34 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 19 Kg |
| Ύψος | 62.5 cm |
| Πλάτος | 49.6 cm |
| Κατανάλωση | 11,5 W/h |