Ψυγείο Isotherm BI 29 Dual
Κωδικός προϊόντος
1029884
Τιμή hellenicblue
1.285,72 €
Προτ. Λιανική
1.333,33 €
Ο ψυγειοκαταψύκτης της Isotherm Built-In Box 29 Dual μπορεί να λειτουργήσει είτε ως ψυγείο, είτε ως καταψύκτης. Έχει εσωτερική επένδυση από INOX και διατίθεται με roller για να μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε και ως συρτάρι για εξοικονόμηση χώρου. Ακόμη, ο συμπιεστής μπορεί να τοποθετηθεί έως και 1 μέτρο μακριά.
Ψυγειοκαταψύκτης Isotherm Built-In Box 29 Dual
- Όγκος: 29 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 370 x 342 x 505 mm
- Βάρος: 16 Kg
- Κατανάλωση: 10.4 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 29 |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 29 |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 50.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 20 Kg |
| Ύψος | 37 cm |
| Πλάτος | 34.2 cm |
| Κατανάλωση | 10.4 W/h |