Ψυγειο Isotherm BI 172 Dual
Κωδικός προϊόντος
1029893
Τιμή hellenicblue
3.214,29 €
Προτ. Λιανική
3.333,33 €
Ο ψυγειοκαταψύκτης της Isotherm BI 172 Dual είναι μία επιλογή που συνδυάζει 130 λίτρα συντήρησης και 38 λίτρα κατάψυξης. Ο χρήστης έχεις πρόσβαση από το πάνω μέρος με δύο ξεχωριστά καπάκια, ένα για το κάθε τμήμα.
Ψυγειο Isotherm Built-In Box 172 Dual
- Όγκος: 172 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 84 x 98 x 49.3 cm
- Βάρος: 45 Kg
- Συμπιεστής: BD50F
- Κατανάλωση: 14.9 W/h (ψυγείο), 25.1 W/h(ψυγείο/καταψύκτης)
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 38 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 130 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 49.3 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 45 Kg |
| Ύψος | 84 cm |
| Πλάτος | 98 cm |
| Κατανάλωση | 14.9 W/h (ψυγείο), 25.1 W/h(ψυγείο/καταψύκτης) |