Ψυγείο Φορητό Vitrifrigo VF 35P
Κωδικός προϊόντος
1033818
Τιμή hellenicblue
680,96 €
Προτ. Λιανική
722,89 €
Η νέα σειρά της Vitrifrigo Vfree Series περιλαμβάνει μια πλήρη γκάμα φορητών ψυγείων που μπορούν να εγκατασταθούν σε πολύ περιορισμένους χώρους.
Διατίθενται σε πέντε διαφορετικά μοντέλα και όγκους, κατασκευασμένα από υψηλής αντοχής πολυαιθυλένιο χρησιμοποιώντας ένα χυτό σύστημα προσφέρουν μεγάλη ανθεκτικότητα και απόδοση σε ένα όμορφο αισθητικά αποτέλεσμα.
Το συγκεκριμένο μοντέλο ψυγειοκαταψύκτη διαθέτει ψηφιακό θερμοστάτη για εύκολη ρύθμιση της θερμοκρασίας από +10°C / -22°C μέσω ενός πάνελ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί απο όλες τις ηλικιακές ομάδες , εσωτερικό φωτισμό LED, πλήρως αφαιρούμενο καπάκι, θύρα φόρτισης USB, ανθεκτικά χερούλια και τέλος το καλάθι τροφίμων.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 35l |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 68cm |
| Τάση | 12-24-220 Volt |
| Βάρος | 19.5kg |
| Ύψος | 44cm |
| Πλάτος | 41cm |
| Κατανάλωση | 55W |