Ψυγείο Vitrifrigo Drawer DW75 OCX2 RFX - 12V / 24V
Κωδικός προϊόντος
1067836
Τιμή hellenicblue
1.347,68 €
Προτ. Λιανική
1.549,06 €
Ο DW75L OCX2 είναι ένας συρταρωτός ψυγειοκαταψύκτης από ανοξείδωτο χάλυβα της σειράς OCX2, συνολικής χωρητικότητας 75L. με 11L. κατάψυξη.
Αντιπροσωπεύει τη βέλτιστη λύση και περιλαμβάνει μια εξωτερική μονάδα ψύξης. Τα αξιοσημείωτα χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν το θετικό κλείσιμο του συρταριού με κούμπωμα, σχεδιασμένο να αποτρέπει τυχαία ανοίγματα.
Επιπλέον, στη πόρτα ενσωματώνεται ένα καινοτόμο σύστημα "θέσης εξαερισμού" στη λαβή, επιτρέποντας μερικό άνοιγμα σε περιόδους που το ψυγείο δεν χρησιμοποιείται. Αυτό το χαρακτηριστικό αποτρέπει το σχηματισμό μούχλας και ανεπιθύμητων οσμών ενώ παράλληλα συμβάλλει στην καλύτερη συντήρηση των τροφίμων.
Αντιπροσωπεύει τη βέλτιστη λύση και περιλαμβάνει μια εξωτερική μονάδα ψύξης. Τα αξιοσημείωτα χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν το θετικό κλείσιμο του συρταριού με κούμπωμα, σχεδιασμένο να αποτρέπει τυχαία ανοίγματα.
Επιπλέον, στη πόρτα ενσωματώνεται ένα καινοτόμο σύστημα "θέσης εξαερισμού" στη λαβή, επιτρέποντας μερικό άνοιγμα σε περιόδους που το ψυγείο δεν χρησιμοποιείται. Αυτό το χαρακτηριστικό αποτρέπει το σχηματισμό μούχλας και ανεπιθύμητων οσμών ενώ παράλληλα συμβάλλει στην καλύτερη συντήρηση των τροφίμων.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εξωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 46cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 28kg |
| Ύψος | 63.5cm |
| Πλάτος | 53.3cm |