Ψυγείο Vitrifrigo Drawer DW70 OCX2 RFX 12V / 24V
Κωδικός προϊόντος
1067829
Τιμή hellenicblue
1.533,20 €
Προτ. Λιανική
1.762,30 €
Συρταρωτό ψυγείο με ένα συρτάρι DW70 OCX2 RFX με συνολική χωρητικότητα 75L., παρέχοντας άφθονο χώρο για φρούτα, λαχανικά, γαλακτοκομικά προϊόντα, ποτά και άλλα, ενώ τα διατηρεί φρέσκα για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα, το DW70 OCX2 RFX εξασφαλίζει υψηλή αντοχή και μακροχρόνια απόδοση. Με τον καθαρό και μινιμαλιστικό σχεδιασμό του, συνδυάζεται διακριτικά σε κουζίνες και ντουλάπια οποιουδήποτε στυλ.
Επιπλέον, το υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα καθιστά εύκολο τον καθαρισμό και την απολύμανση.
Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα, το DW70 OCX2 RFX εξασφαλίζει υψηλή αντοχή και μακροχρόνια απόδοση. Με τον καθαρό και μινιμαλιστικό σχεδιασμό του, συνδυάζεται διακριτικά σε κουζίνες και ντουλάπια οποιουδήποτε στυλ.
Επιπλέον, το υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα καθιστά εύκολο τον καθαρισμό και την απολύμανση.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 75L |
| Μονάδα Ψύξης | Εξωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 60.16cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 33kg |
| Ύψος | 86.83cm |
| Πλάτος | 66.46cm |