Ψυγείο Vitrifrigo Drawer DW62 OCX2 RFX 12V / 24V
Κωδικός προϊόντος
1067835
Τιμή hellenicblue
1.302,50 €
Προτ. Λιανική
1.497,13 €
Ο DW62i OCX2 είναι ένας συρταρωτός ψυγειοκαταψύκτης από ανοξείδωτο χάλυβα που ανήκει στη σειρά OCX2 και χάρη στη συνολική του χωρητικότητα 62L., με 5.5L. κατάψυξη, αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή. Διαθέτει επίσης 2.8L. χωρητικότητας δοχείο τροφίμων.
Η μονάδα ψύξης βρίσκεται εσωτερικά. Μεταξύ των βασικών χαρακτηριστικών του, θα βρείτε το κλείσιμο του συρταριού με κούμπωμα, σχεδιασμένο να αποτρέπει τα ακούσια ανοίγματα.
Επιπλέον, η λαβή ενσωματώνει ένα καινοτόμο σύστημα "Vent position", επιτρέποντας μερικό άνοιγμα σε περιόδους μη χρήσης. Αυτή η λειτουργία όχι μόνο αποτρέπει το σχηματισμό μούχλας και ανεπιθύμητων οσμών αλλά συμβάλλει επίσης στην καλύτερη συντήρηση των τροφίμων.
Η μονάδα ψύξης βρίσκεται εσωτερικά. Μεταξύ των βασικών χαρακτηριστικών του, θα βρείτε το κλείσιμο του συρταριού με κούμπωμα, σχεδιασμένο να αποτρέπει τα ακούσια ανοίγματα.
Επιπλέον, η λαβή ενσωματώνει ένα καινοτόμο σύστημα "Vent position", επιτρέποντας μερικό άνοιγμα σε περιόδους μη χρήσης. Αυτή η λειτουργία όχι μόνο αποτρέπει το σχηματισμό μούχλας και ανεπιθύμητων οσμών αλλά συμβάλλει επίσης στην καλύτερη συντήρηση των τροφίμων.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 5.5L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 56.5L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 53.97cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 27kg |
| Ύψος | 54.45cm |
| Πλάτος | 51.27cm |