Ψυγείο / Καταψύκτης Φορητό Vitrifrigo VFT60
Κωδικός προϊόντος
1067853
Τιμή hellenicblue
725,75 €
Προτ. Λιανική
834,20 €
Το μοντέλο VFT60 είναι ένας φορητός ψυγειοκαταψύκτης κατάλληλος για μεταφορά φρέσκων τροφίμων και ποτών οπουδήποτε.
Έχει συνολική χωρητικότητα 60L. παρέχοντας επαρκή χώρο για προϊόντα στο εσωτερικό. Η θερμοκρασία ελέγχεται από ψηφιακό θερμοστάτη, ο οποίος επικοινωνεί επίσης με μια εφαρμογή, επιτρέποντάς σας να διαχειρίζεστε και να παρακολουθείτε εξ αποστάσεως τον ψυγείο-καταψύκτη όποτε θέλετε.
Ο ψυγειοκαταψύκτης έχει επίσης λαβή τρόλεϊ, που κάνει τη μεταφορά του άνετη.
Έχει συνολική χωρητικότητα 60L. παρέχοντας επαρκή χώρο για προϊόντα στο εσωτερικό. Η θερμοκρασία ελέγχεται από ψηφιακό θερμοστάτη, ο οποίος επικοινωνεί επίσης με μια εφαρμογή, επιτρέποντάς σας να διαχειρίζεστε και να παρακολουθείτε εξ αποστάσεως τον ψυγείο-καταψύκτη όποτε θέλετε.
Ο ψυγειοκαταψύκτης έχει επίσης λαβή τρόλεϊ, που κάνει τη μεταφορά του άνετη.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
- 12/24Vdc, 100-240Vac 50/60Hz
- δυνατότητα λειτουργίας μέσω μπαταρίας λιθίου (προαιρετική και κατόπιν παραγγελίας) η οποία ενσωματώνεται στο ψυγείο
- ψηφιακός θερμοστάτης
- +20 -20 C
- θύρα USB
- smart phone control μέσω app
- περιλαμβάνει αποσπώμενο καλάθι τροφίμων
- τηλεσκοπική λαβή για εύκολη μεταφορά
- διαθέτει μεγάλες ρόδες μεταφοράς
- το καπάκι περιλαμβάνει ενσωματωμένη επιφάνεια κοπής
- εσωτερικό φως LED
- συνολική χωρητικότητα ψυγειοκαταψύκτη: 60λίτρα
- ενεργειακής κλάσης F
- διαστάσεις [mm]: 711x571x460
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Τάση | 12-24-220 Volt |
| Βάρος | 18.7kg |
| Ύψος | 46cm |
| Πλάτος | 57.1cm |
| Κατανάλωση | 60W |