Ψυγείο Isotherm Drawer 55 Inox Frost-Free
Κωδικός προϊόντος
1025532
Τιμή hellenicblue
2.624,99 €
Προτ. Λιανική
2.722,22 €
Ο καταψύκτης Drawer 55 διαθέτει συρτάρι από ανοξείδωτο ατσάλι, χωρητικότητας 55 λίτρων. Αυτό το μοντέλο συνδυάζει καινοτόμο σχεδιασμό από ανοξείδωτο χάλυβα με την πιο σύγχρονη τεχνολογία, όπως αυτόματη απόψυξη. Το Drawer 55 είναι εφοδιασμένο με εσωτερικό ανεμιστήρα για συνεχή έλεγχο της θερμοκρασίας και μια ακολουθία 5 λυχνιών LED για μπλε εσωτερικό φως.
Ψυγείο Isotherm Drawer 55 Inox Νo Frost
- Όγκος: 55 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 526 x 470 x 560 cm
- Βάρος: 26 Kg
- Κατανάλωση: 30.84 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Καταψύκτης |
| Βάθος | 56 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 26 Kg |
| Ύψος | 52.6 cm |
| Πλάτος | 47 cm |
| Κατανάλωση | 31 W/h |