Ψυγείο Isotherm Drawer 49 Inox
Κωδικός προϊόντος
1025531
Τιμή hellenicblue
1.889,64 €
Προτ. Λιανική
2.172,00 €
Το DR 49 INOX είναι μια νέα μονάδα ψυγείου-συρταριού σχεδιασμένη για εξοικονόμηση χώρου και με μπροστινή πόρτα κατασκευασμένη από ανοξείδωτο χάλυβα. Το εσωτερικό είναι σχεδιασμένο με ανθεκτικά συρτάρια, καταψύκτη και εσωτερικό μπλε φως LED.
Ψυγείο Isotherm Drawer 49 Inox
- Όγκος: 49 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 520x400x510 cm
- Βάρος: 23 Kg
- Κατανάλωση: 16.67 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 51 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 23 Kg |
| Ύψος | 52 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Κατανάλωση | 16.5 W/h |