Ψυγείο Isotherm Drawer 30 Silver
Κωδικός προϊόντος
1029894
Τιμή hellenicblue
1.108,93 €
Προτ. Λιανική
1.150,00 €
Το ψυγείο της Isotherm Drawer 30 Silver διαθέτει ράγες Inox AISI 304 ενώ η πόρτα είναι βαμμένη σε ασημί χρώμα. Η εξωτερική σχεδίαση είναι όμοια με της σειράς Elegance, ενσωματώνοντας τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα της όπως την εύκολη εγκατάσταση.
Ψυγείο Isotherm Drawer 30 Silver
- Όγκος: 30 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 26 x 44 x 70 cm
- Βάρος: 18 Kg
- Κατανάλωση: 11.2 W/h
- Συμπιεστής: BD1.4F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 30 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 70 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 18 Kg |
| Ύψος | 26 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Κατανάλωση | 11.2 W/h |