Ψυγείο Isotherm Drawer 190 Inox
Κωδικός προϊόντος
1025545
Τιμή hellenicblue
3.401,78 €
Προτ. Λιανική
3.527,78 €
Το Drawer 190 Inox είναι ένα ψυγείο από ανοξείδωτο χάλυβα με δύο χωριστά συρτάρια που παρέχουν πρακτικό ρυθμιζόμενο εσωτερικό εξοπλισμό. Είναι εξοπλισμένο με αερόψυκτο συμπιεστή τοποθετημένο στην πίσω πλευρά και παραδίδεται με τρία πλευρικά πλαίσια στήριξης για χωνευτή τοποθέτηση.
Ψυγείο Isotherm Drawer 190 Inox
- Όγκος: 190 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 800x900x 545cm
- Βάρος: 44Kg
- Κατανάλωση: 24 W/h
- Συμπιεστής: BD50F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 54.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 44 Kg |
| Ύψος | 80 cm |
| Πλάτος | 90 cm |
| Κατανάλωση | 29 W/h |