Ψυγείο Isotherm Drawer 105 Inox
Κωδικός προϊόντος
1025540
Τιμή hellenicblue
2.207,15 €
Προτ. Λιανική
2.288,89 €
To Drawer 105 Inox παρέχει ευκαιρίες για εγκαταστάσεις όπου ένα κανονικό ψυγείο δεν χωράει. Μπορεί να εγκατασταθεί ως το κύριο ψυγείο κουζίνας, ή ακόμα και στη γέφυρα.Η πρόσοψη είναι από ανοξείδωτο ατσάλι.
Ψυγείο Isotherm Drawer 105 Inox
- Όγκος: 105 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 515x 515x 770cm
- Βάρος: 33Kg
- Κατανάλωση: 20 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 77 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 33 Kg |
| Ύψος | 51.5 cm |
| Πλάτος | 51.5 cm |
| Κατανάλωση | 20 W/h |