Ψυγείο Isotherm Cruise 85 Classic
Κωδικός προϊόντος
1025495
Τιμή hellenicblue
1.253,57 €
Προτ. Λιανική
1.500,00 €
Το Cruise 85 είναι ευρύχωρο και παρέχει στον πελάτη ένα κατάψυξη 6 λίτρων, δύο ρυθμιζόμενα ράφια και ένα γωνιακό συμπιεστή ψύξης. Το Cruise 85 είναι εξοπλισμένο με εσωτερικό φωτισμό ως στάνταρ.
Ψυγείο Isotherm Cruise 85 (Classic)
- Όγκος: 85 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 620x 477x 505 cm
- Βάρος: 22.5 Kg
- Κατανάλωση: 15.83 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 50.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 22.5 Kg |
| Ύψος | 62 cm |
| Πλάτος | 47.7 cm |
| Κατανάλωση | 16 W/h |