Ψυγείο Isotherm Cruise 65 Classic
Κωδικός προϊόντος
1025494
Τιμή hellenicblue
1.081,78 €
Προτ. Λιανική
1.243,43 €
Το CR 65 διαθέτει κατάψυξη 4 λίτρων, ένα ρυθμιζόμενο ράφι και μια ενσωματωμένη μονάδα συμπιεστή ψύξης. Είναι εξοπλισμένο με εσωτερικό φωτισμό.
Ψυγείο Isotherm Cruise 65 (Classic)
- Όγκος: 65 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 527x 455x 480 cm
- Βάρος: 19 Kg
- Κατανάλωση: 15 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 48 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 19 Kg |
| Ύψος | 52.7 cm |
| Πλάτος | 45.5 cm |
| Κατανάλωση | 12 W/h |