Ψυγείο Isotherm Cruise 49 Inox Clean Touch - AC/DC
Κωδικός προϊόντος
1037565
Τιμή hellenicblue
1.305,00 €
Προτ. Λιανική
1.450,00 €
Η σειρά Cruise Inox Clean 49 λίτρων βασίζεται σε ένα νέο σχεδιασμό πόρτας που συνδυάζει τα χαρακτηριστικά σειράς Cruise σε όλο τον κόσμο(με εξαίρεση την λειτουργία vent-lock), με μία ειδικά επεξεργασμένη πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα για τυην αποφυγή δακτυλικών αποτυπωμάτων. Περιλαμβάνει 5 μοντέλα,42, 49, 65, 85 και 130lt.Τα ψυγεία Isotherm Clean Touch θα κάνουν τη ζωή σας καλύτερη και ευκολότερη, χάρη στην τέλεια εφαρμογή του προϊόντος καθώς και σε ένα μακράς διάρκειας καθαρό αποτέλεσμα.
Ψυγείο Isotherm Cruise 49 Inox Clean
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 52.5 x 40 x 50 cm
- Βάρος: 17,2 Kg
- Κατανάλωση: 11 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
- Κατάψυξη: 4L
- Περιλαμβάνεται πλαίσιο στήριξης 3 πλευρών.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 50 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 17.2 Kg |
| Ύψος | 52 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Κατανάλωση | 11 W/h |