Ψυγείο Isotherm Cruise 49 Classic
Κωδικός προϊόντος
1025493
Τιμή hellenicblue
1.039,99 €
Προτ. Λιανική
1.195,39 €
Το Cruise 49 είναι εξοπλισμένο με εσωτερικό φως, 4L καταψύκτη καθώς και ένα ρυθμιζόμενο ράφι.
Ψυγείο Isotherm Cruise 49 (Classic)
- Όγκος: 49 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 523x 386x 450 cm
- Βάρος: 16.2 Kg
- Κατανάλωση: 14.17 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 45 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 16.2 Kg |
| Ύψος | 52.3 cm |
| Πλάτος | 38.6 cm |
| Κατανάλωση | 11.5 W/h |