Ψυγείο Isotherm Cruise 42 Inox Clean Touch
Κωδικός προϊόντος
1025475
Τιμή hellenicblue
1.366,07 €
Προτ. Λιανική
1.416,67 €
Η σειρά Cruise Inox Clean 42 λίτρων βασίζεται σε ένα νέο σχεδιασμό πόρτας που συνδυάζει τα χαρακτηριστικά σειράς Cruise (με εξαίρεση την λειτουργία vent-lock), με μία ειδικά επεξεργασμένη πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα για την αποφυγή δακτυλικών αποτυπωμάτων. Περιλαμβάνει 5 μοντέλα,42, 49, 65, 85 και 130lt.Τα ψυγεία Isotherm Clean Touch θα κάνουν τη ζωή σας καλύτερη και ευκολότερη, χάρη στην τέλεια εφαρμογή καθώς και στην μεγάλη διάρκεια ζωής.
Ψυγείο Isotherm Cruise 42 Inox Clean
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 52,5 x 40 x 50cm
- Βάρος: 11,9 Kg
- Κατανάλωση: 12 W/h
- Συμπιεστής: BD1.4F
- Κατάψυξη: 4L
- Περιλαμβάνεται πλαίσιο στήριξης 3 πλευρών.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 50 cm ή 38.5 cm με μοτέρ εξωτερικά |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 11.9 Kg |
| Ύψος | 52.5 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Κατανάλωση | 12 W/h |