Ψυγείο Isotherm Cruise 36 Inox
Κωδικός προϊόντος
1029882
Τιμή hellenicblue
1.467,86 €
Προτ. Λιανική
1.522,22 €
Το Cruise 36 INOX Classic είναι ένα χωνευτό ψυγείο σε σχήμα συρταριού με δυνατότητα να εγκαθίσταται σε σημεία όπου θα ήταν δύσκολο για τα κλασικά ψυγεία. Περιλαμβάνει πλαίσιο για χωνευτή τοποθέτηση και ο συμπιεστής μπορεί να τοποθετηθεί έως και 2 μέτρα μακριά. Η πόρτα είναι κατασκευασμένη από 316 INOX όχι μόνο για αισθητικούς αλλά και για πρακτικούς λόγους, καθώς προστατεύει το ψυγείο από τυχόν καταστροφές και αλλοιώσεις. Χάρις στο μεγάλο πλάτος του εσωτερικού συρταριού μπορούν να αποθηκευτούν κουτάκια αναψυκτικών, ψηλά μπουκάλια κ.α.
Ψυγείο Isotherm Cruise 36 INOX Classic
- Όγκος: 36 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 254 x 454 x 552 mm
- Βάρος: 18,2 Kg
- Κατανάλωση: 12.5 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 36 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 55.2 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 18.2 Kg |
| Ύψος | 25.4 cm |
| Πλάτος | 45.4 cm |
| Κατανάλωση | 12.5 W/h |