Ψυγείο Isotherm Cruise 36 Classic
Κωδικός προϊόντος
1025480
Τιμή hellenicblue
1.269,64 €
Προτ. Λιανική
1.316,67 €
Το Cruise 36 Classic είναι ένα μοναδικά σχεδιασμένο χωνευτό ψυγείο. Λόγω των συμπαγών διαστάσεων του, το Cruise 36 Classic μπορεί να εγκατασταθεί όπου δεν μπορεί να χωρέσει κανένα άλλο ψυγείο. Ο συμπιεστής μπορεί να αφαιρεθεί μέχρι 1,20 μέτρα μακριά. Έχει μια λευκή πόρτα και πλαίσιο στήριξης ως στάνταρ.
Ψυγείο Isotherm Cruise 36 Classic
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 25 x 44 x 71.5 cm
- Βάρος: 16.5 Kg
- Κατανάλωση: 12.5 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εξωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 71.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 16.5 Kg |
| Ύψος | 25 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Κατανάλωση | 12.5 W/h |