Ψυγείο Isotherm Cruise 200 Inox
Κωδικός προϊόντος
1029881
Τιμή hellenicblue
3.160,71 €
Προτ. Λιανική
3.277,78 €
Το Cruise 200 Inox είναι ειδικά σχεδιασμένο για να προσφέρει μεγάλο όγκο αποθήκευσης χάρις στον σύγχρονο από ανοξείδωτο ατσάλι σχεδιασμό του. Παρέχει 150 λίτρα για συντήρηση και 50 λίτρα για κατάψυξη.
Ψυγείο Isotherm Cruise 200 Inox
- Όγκος: 200 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 86.8 x 73 x 62 cm
- Βάρος: 53 Kg
- Κατανάλωση: 33,3 W/h
- Συμπιεστής: BD50F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 50 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 150 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 62 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 53 Kg |
| Ύψος | 86.8 cm |
| Πλάτος | 73 cm |
| Κατανάλωση | 33.3 W/h |