Ψυγείο Isotherm Cruise 130 Inox Clean Touch
Κωδικός προϊόντος
1025479
Τιμή hellenicblue
1.816,07 €
Προτ. Λιανική
1.883,33 €
Η σειρά Cruise Inox Clean 130 λίτρων βασίζεται σε ένα νέο σχεδιασμό πόρτας που συνδυάζει τα χαρακτηριστικά σειράς Cruise (με εξαίρεση την λειτουργία vent-lock), με μία ειδικά επεξεργασμένη πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα για την αποφυγή δακτυλικών αποτυπωμάτων. Περιλαμβάνει 5 μοντέλα,42, 49, 65, 85 και 130lt.Τα ψυγεία Isotherm Clean Touch θα κάνουν τη ζωή σας καλύτερη και ευκολότερη, χάρη στην τέλεια εφαρμογή τους αλλά και την μεγάλη διάρκεια ζωής.
Ψυγείο Isotherm Cruise 130 Inox Clean
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 75 x 54.5 x 55.5 cm
- Βάρος: 23.1 Kg
- Κατανάλωση: 17.40 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
- Κατάψυξη: 6L
- Περιλαμβάνεται πλαίσιο στήριξης 3 πλευρών.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 55.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 23.1 Kg |
| Ύψος | 75 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Κατανάλωση | 17.5 W/h |