Ψυγείο Isotherm Cruise 130 Classic
Κωδικός προϊόντος
1029880
Τιμή hellenicblue
1.392,86 €
Προτ. Λιανική
1.444,44 €
Το Cruise 130 Classic είναι ένα κλασικό ψυγείο με καταψύκτη, 3 ράφια και ειδικό δοχείο για λαχανικά. Είναι εξοπλισμένο με εσωτερικό φωτισμό και συμπιεστή με ενσωματωμένο σύστημα ψύξης. Ακόμη, λειτουργεί με σύστημα ASU (Automatic Start Up), για εξοικονόμηση ρεύματος.
Ψυγείο Isotherm Cruise 130 Classic
- Όγκος:130 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 745 x 525 x 505 mm
- Βάρος: 23 Kg
- Κατανάλωση: 16,7 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 8 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 130 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 50.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 23 Kg |
| Ύψος | 74.5 cm |
| Πλάτος | 52.5 cm |
| Κατανάλωση | 16,7 W/h |