Ψυγείο Isotherm Cruise 100 Classic
Κωδικός προϊόντος
1029873
Τιμή hellenicblue
1.312,50 €
Προτ. Λιανική
1.361,11 €
Το Cruise 100 διαφοροποιείται από τα υπόλοιπα ψυγεία, χάρις στις γρίλιες του αεραγωγού που διαθέτει και στο συμπιεστή με το ενσωματωμένο σύστημα ψύξης, επιτρέποντας την κυκλοφορία ακόμα και στις πιο στενές εγκαταστάσεις. Ακόμη, διαθέτει καταψύκτη με χωρητικότητα 5 λίτρα και λειτουργεί με το σύστημα ASU (Automatic Start Up), εξοικονομώντας ρεύμα.
Ψυγείο Isotherm Cruise 100 Classic
- Όγκος:100 λίτρα
- Εξωτερικές Διαστάσεις (ΥxΠxB): 746 x 487 x 455 mm
- Βάρος: 23.5 Kg
- Κατανάλωση: 16,7 W/h
- Συμπιεστής: BD35F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 5 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 100 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 45.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 23.5 Kg |
| Ύψος | 74.6 cm |
| Πλάτος | 48.7 cm |
| Κατανάλωση | 16,7 W/h |