Ψυγείο Φορητό Vitrifrigo VF 55P
Κωδικός προϊόντος
1026554
Τιμή hellenicblue
765,10 €
Προτ. Λιανική
812,20 €
Η νέα σειρά της Vitrifrigo Vfree Series περιλαμβάνει μια πλήρη γκάμα φορητών ψυγείων που μπορούν να εγκατασταθούν σε πολύ περιορισμένους χώρους. Διατίθενται σε πέντε διαφορετικά μοντέλα και όγκους, κατασκευασμένα από υψηλής αντοχής πολυαιθυλένιο χρησιμοποιώντας ένα χυτό σύστημα προσφέρουν μεγάλη ανθεκτικότητα και απόδοση σε ένα όμορφο αισθητικά αποτέλεσμα. Το συγκεκριμένο μοντέλο διαθέτει ψηφιακό θερμοστάτη για εύκολη ρύθμιση της θερμοκρασίας από +10°C / -22°C μέσω ενός πάνελ, εσωτερικό φωτισμό LED, πλήρως αφαιρούμενο καπάκι, θύρα φόρτισης USB, ανθεκτικά χερούλια και τέλος το καλάθι τροφίμων.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 55 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 71 cm |
| Τάση | 12-24-220 Volt |
| Βάρος | 22 Kg |
| Ύψος | 50 cm |
| Πλάτος | 45.5 cm |
| Κατανάλωση | 55 W |