Ψυγείο Vitrifrigo BRK35P
Κωδικός προϊόντος
1006331
Τιμή hellenicblue
795,91 €
Προτ. Λιανική
844,92 €
Η νέα σειρά της Vitrifrigo περιλαμβάνει μια πλήρη γκάμα φορητών ψυγείων που μπορούν να εγκατασταθούν σε πολύ περιορισμένους χώρους.Το συγκεκριμένο μοντέλο διαθέτει συρτάρι κάτι που το καθιστά ιδανικό για μικρούς χώρους. Επίσης διαθέτει το νέο σύστημα κλειδώματος της Vitrifrigo ''Push-turn''.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | Vitrifrigo |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 35 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 67 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 16 Kg |
| Ύψος | 25 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Κατανάλωση | 31 W |