Ψυγείο Isotherm Cruise 271 Silver
Κωδικός προϊόντος
1030002
Τιμή hellenicblue
2.142,86 €
Προτ. Λιανική
2.222,22 €
Το ψυγείο της σειράς Cruise Silver αποτελεί τον απόλυτο συνδυασμό αισθητικής και τεχνολογίας. Διαθέτει συντήρηση χωρητικότητας 218 λίτρων και κατάψυξη 53 λίτρα. Επίσης, είναι εξοπλισμένο με εσωτερικό φως, διαθέτει τέσσερα ράφια και δυο κάδους λαχανικών στο κάτω μέρος του.
Χαρακτηριστικά:
- Όγκος: 271 L
- Εξωτερικές διαστάσεις: 166 x 55 x 53 cm
- Βάρος: 52 Kg
- Κατανάλωση: 29 W/h
- Συμπιεστής: BD50F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 53 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 218 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 53 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 44 Kg |
| Ύψος | 166 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Κατανάλωση | 29 W/h |