Ψυγείο Isotherm Cruise 220 Combi Inox
Κωδικός προϊόντος
1030004
Τιμή hellenicblue
3.750,01 €
Προτ. Λιανική
3.888,89 €
Χάρις τον πρακτικό και ιδιαίτερο σχεδιασμό της σειράς Combi, το ψυγείο Cruise 220 Combi Inox λειτουργεί ως ψυγείο/καταψύκτης, καθώς συνδυάζει το ψυγείο Cruise 130 που προσφέρει 130 λίτρα συντήρησης και τον καταψύκτη Cruise 90, ο οποίος παρέχει 90 λίτρα κατάψυξης. Είναι εφοδιασμένο με 2 συμπιεστές ψύξης ξεχωριστό θερμοστάτη για το ψυγείο και τον καταψύκτη και πλαίσιο χωνευτής τοποθέτησης .
Χαρακτηριστικά:
- Όγκος: 220 L
- Εξωτερικές διαστάσεις: 154.5 x 54.5 x 56 cm
- Βάρος: 69 Kg
- Κατανάλωση: 16.6/20.8 W/h
- Συμπιεστής: BD35F x 2
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 90 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 130 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 56 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 59 Kg |
| Ύψος | 154.5 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Κατανάλωση | 37.4 W/h |