Ψυγείο Isotherm Cruise 195 Combi Inox
Κωδικός προϊόντος
1030003
Τιμή hellenicblue
3.000,00 €
Προτ. Λιανική
3.111,11 €
Χάρις τον πρακτικό και ιδιαίτερο σχεδιασμό της σειράς Combi, ο ψυγείο/καταψύκτης Cruise 195 Inox , συνδυάζει το ψυγείο Cruise 130 και έναν καταψύκτη 65 λίτρων. Επίσης, είναι εξοπλισμένο με εσωτερικό φως και ένα κάδο λαχανικών στο κάτω μέρος του. Είναι εφοδιασμένο με 2 συμπιεστές ψύξης ξεχωριστό θερμοστάτη για το ψυγείο και τον καταψύκτη και χωνευτής τοποθέτησης πλαίσιο
Χαρακτηριστικά:
- Όγκος: 195 L
- Εξωτερικές διαστάσεις: 134.5 x 54.5 x 58 cm
- Βάρος: 51 Kg
- Κατανάλωση: 35 W/h
- Συμπιεστής: BD50F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 65 L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 130 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 58 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 51 Kg |
| Ύψος | 134.5 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Κατανάλωση | 35 W/h |