Ψυγείο Isotherm Cruise 320 Combi Inox (FRIDGE/FRIDGE/FRIDGE)
Κωδικός προϊόντος
1030034
Τιμή hellenicblue
5.892,85 €
Προτ. Λιανική
6.111,11 €
Χάρις τον πρακτικό και ιδιαίτερο σχεδιασμό της σειράς Combi το ψυγείο Cruise 360 Combi Inox, της Isotherm μπορεί να χρησιμοποιηθεί με ποικίλους τρόπους. Αποτελείται από το ψυγείο Cruise 160 και το ψυγείο/καταψύκτη Cruise 160 Drawer. Πιο συγκεκριμένα ο Cruise 160 Drawer με το σύστημα διπλού συρταριού παρέχει στον χρήστη τη δυνατότητα να τον χρησιμοποιεί είτε αποκλειστικά ως ψυγείο ή ως καταψύκτη ή ακόμα και τα δυο ταυτόχρονα. Στο συγκεκριμένο μοντέλο το ένα συρτάρι έχει τη δυνατότητα λειτουργίας ως καταψύκτη.
Χαρακτηριστικά:
- Όγκος: 320 λίτρα
- Εξωτερικές διαστάσεις: 1790 x 628 x 610 mm
- Βάρος: 80 Kg
- Κατανάλωση: 22,08-45,8 W/h
- Συμπιεστής: BD50F x 2 (για λειτουργία ψυγείου), BD50F + BD80F (για λειτουργία ψυγείου-καταψύκτη)
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 320 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 61 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 80 Kg |
| Ύψος | 179 cm |
| Πλάτος | 62.8 cm |
| Κατανάλωση | 22,08 W/h |