Ψυγείο Φορητό Isotherm TB 31
Κωδικός προϊόντος
1026845
Τιμή hellenicblue
668,55 €
Προτ. Λιανική
800,00 €
Το μοντέλο TB31 προσφέρει υψηλής απόδοσης συμπιεστή Secop (πρώην Danfoss), η λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας (ECO), η λειτουργία turbo (MAX) και ο πολυλειτουργικός ηλεκτρονικός θερμοστάτης επιτρέπουν την εύκολη και οικονομική διαχείριση του ψυγείου μέσω ελέγχου και μείωσης των καταναλώσεων. Ο αντιστροφέας AC / DC Secop της ηλεκτρονικής πλακέτας επιτρέπει την τροφοδοσία DC 12 / 24V ή AC 115-230V. Η εναλλαγή μεταξύ DC και AC είναι αυτόματη. Τρία επίπεδα προστασίας μπαταρίας ως στάνταρ. Μέγιστη χωρητικότητα: μπορεί επίσης να περιέχει δύο φιάλες των 1,5 λίτρων σε κατακόρυφη θέση.
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 29 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 58.5 cm |
| Τάση | 12-24-220 Volt |
| Βάρος | 16 Kg |
| Ύψος | 38 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Κατανάλωση | 9 W/h |