Ψυγείο Dometic Coolmatic CRD 50 Silver - 38.5L
Κωδικός προϊόντος
1067956
1.357,30 €
Ψυγείο Dometic Coolmatic CRD 50 Silver, look stainless steel - 38,5L
Ένα κομψό συρταρωτό ψυγείο με εσωτερικό φωτισμό cool blue. Κατάλληλο για χρήση με ηλιακή ενέργεια με εύκολη πρόσβαση σε τρόφιμα και ποτά
Το συρτάρι του ψυγείου-καταψύκτη ανοίγει πολύ ομαλά.
Το έξυπνο και στιβαρό πλαίσιο είναι κατασκευασμένο για να αντέχει στους κραδασμούς και τις δονήσεις.
Χαρακτηριστικά:
Ένα κομψό συρταρωτό ψυγείο με εσωτερικό φωτισμό cool blue. Κατάλληλο για χρήση με ηλιακή ενέργεια με εύκολη πρόσβαση σε τρόφιμα και ποτά
Το συρτάρι του ψυγείου-καταψύκτη ανοίγει πολύ ομαλά.
Το έξυπνο και στιβαρό πλαίσιο είναι κατασκευασμένο για να αντέχει στους κραδασμούς και τις δονήσεις.
Χαρακτηριστικά:
- Κατάλληλο για χρήση με ηλιακή ενέργεια
- Εσωτερικός φωτισμός cool blue
- Κατάλληλο για χωνευτή τοποθέτηση - η μονάδα ενσωματώνεται στο τοίχωμα! Πολυτέλεια και εξοικονόμηση χώρου.
- Stainless steel εμφάνιση
- Σχεδιασμός υψηλής ποιότητας.
- Εύκολη αντικατάσταση του πάνελ διακόσμησης
- Χωρητικότητα περίπου 38,5 l (6 l κατάψυξη)
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
Ηλεκτρικά:
Επιδόσεις:
Πρόσθετα:
- Τάση εισόδου (DC), [V] - 12/24
- Ονομαστικό ρεύμα εισόδου (DC), [A] - 5.9
Επιδόσεις:
- Ερμητικά σφραγισμένο - Ναι
- Τύπος ψυκτικού- R134a
- GWP - 1430
- Ποσότητα ψυκτικού, [g] - 55
- Ισοδύναμο CO2, [t] - 0,079
- Κατανάλωση ενέργειας (DC@5/25°C), [kWh/24h] - 0.312
- Κλιματική κλάση (EN 62552) - T
Πρόσθετα:
- Χρώμα - Ασημί (stainless steel look)
- Έλεγχος θερμοστάτη - Χειροκίνητος
- Τύπος μεντεσέδων - Συρτάρι
- Εσωτερικός φωτισμός - Ναι, LED
- Πιστοποιητικά - CBGS
| Μάρκα | Dometic |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | 6L |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 38.5L |
| Τύπος | Ψυγείο/Καταψύκτης |
| Βάθος | 50cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 17kg |
| Ύψος | 53.4cm |
| Πλάτος | 38cm |