Αντλία Jabsco Par Max Plus 6 , 22.7 L/min , 40 psi - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026211
Τιμή hellenicblue
288,00 €
Προτ. Λιανική
320,00 €
Πρεσσοστατική αντλία PAR-Max Plus της σειράς 82600, από την εταιρεία Jabsco. Οι αντλίες PAR-Max Plus αναπτύσσουν υψηλή πίεση και παρέχουν εξαιρετική και συνεχή ροή. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να μπορούν να καλύπτουν την ζήτηση πολλών εξόδων χωρίς να αντιμετωπίσουν δυσκολία. Ο σφραγισμένος διακόπτης και το προσεκτικού σχεδιασμού διάφραγμα αποτρέπουν τυχόν διαρροές και επιμηκύνουν την διάρκεια ζωής της αντλίας κατά 50%. Τα πόδια της αντλίας της επιτρέπουν να απορροφά τους κραδασμούς όταν τοποθετείται σε σταθερή επιφάνεια.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Στη συσκευασία περιλαμβάνονται οι εξής σύνδεσμοι: δύο ίσιοι QEST 19 mm (3/4") και δύο γωνιακοί QEST 19 mm (3/4").
- Διαστάσεις: 26.9 x 112.9 x 11.1 cm
- Συμμορφώνεται με τον κανονισμό EN ISO 8846 Marine.
Model: 82600-0294
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 15 mm (½'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | - |
| Ροή Εξόδου | 22.7 L/min |
| Amps | 15 A |
| Πίεση (psi) | 40 (2.8 bar) |