Αντλία Jabsco 52520 Series, 18 L/min, 40 psi - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026133
Τιμή hellenicblue
432,00 €
Προτ. Λιανική
480,00 €
H πρεσσοστατική αντλία της σειράς 52520, από την εταιρεία Jabsco αποτελεί ένα πλήρες σύστημα ρύθμισης της πίεσης του νερού. Το σύστημα αποτελείται από μία αντλία PAR-Max 4.0 και μια προ-συμπιεσμένη δεξαμενή εξομάλυνσης πίεσης. Είναι εύκολη στην εγκατάσταση και μπορεί να εξυπηρετήσει τέσσερις ή και περισσότερες βρύσες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Μπορεί να λειτουργήσει και στεγνή.
- Παρέχει ομαλή και συνεχή ροή.
- Διαθέτει θερμική προστασία.
- Διαστάσεις: 24 x 31 x 25 cm.
- Συμμορφώνεται με τον κανονισμό ISO 8846 MARINE.
Model: 52520-1000
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 18 L/min |
| Amps | - |
| Πίεση (psi) | 40 (2.8 bar) |