Πλευρικοί φανοί ναυσιπλοίας - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1000660
Τιμή hellenicblue
15,19 €
Προτ. Λιανική
19,48 €
Διατίθενται σε συσκευασία Blister ανά ζευγάρι.
Φανοί πλευρικοί, πράσινοι και κόκκινοι, κορώνης και εφίστιοι διατίθενται σε μεγάλη ποικιλία σχεδίων και μεγεθών παρέχοντας μια ολοκληρωμένη λύση για τη φωτεινή σήμανση σκαφών με συνολικό μήκος ως 12μ. Είναι κατασκευασμένοι από πολυκαρμπονάτ και ενισχυμένο πολυαμίδιο και είναι εγκεκριμένοι σύμφωνα με COLREG72, τον Διεθνή Κανονισμό για την αποφυγή συγκρούσεων στη θάλασσα. Περιλαμβάνουν λάμπα 12V – 10W. Εγκεκριμένοι από ΥΕΝ (Υπουργείο Εμπορικής Ναυτιλίας).
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | Eval |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | Κλασσικός |
| Ισχύς | 10 Watt |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 5 cm |
| Πλάτος | 6 cm |
| Μήκος | 13 cm |