Πλαφονιέρα Osculati Οβάλ Inox - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011514
Τιμή hellenicblue
12,37 €
Προτ. Λιανική
14,41 €
Πλαφονιέρα, οβάλ σχήματος, από την εταιρεία Osculati, κατασκευασμένη από πολυανθρακική ίνα και μπροστινό πάνελ από ανοξείδωτο ατσάλι. Έχει αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 3 (μακράς διάρκειας) |
| Ένταση φωτισμού | 36 |
| Χρώμα Φωτός | Λευκό |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.2 |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρώμα | Γκρι ανοιχτό |
| Ύψος | 24 mm |
| Πλάτος | 29 mm |
| Μήκος | 84 mm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Γωνία δέσμης φωτός: 100ο |