Πλαφονιέρα Osculati Μονόφωτη Inox - Μπλε
Κωδικός προϊόντος
1011561
Τιμή hellenicblue
27,25 €
Προτ. Λιανική
31,74 €
Πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 316, με κάθετη κατεύθυνση φωτός. Τοποθετείται με κρυφές βίδες και έχει αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 3 |
| Ένταση φωτισμού | 24 |
| Χρώμα Φωτός | Μπλέ |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.3 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 11 mm |
| Πλάτος | 16 mm |
| Μήκος | 10 cm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Γωνία δέσμης φωτός: 110° |