Πλαφονιέρα Osculati Εμπρόσθια Inox - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011560
Τιμή hellenicblue
27,25 €
Προτ. Λιανική
31,74 €
Πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 316, με εμπρόσθια κατεύθυνση φωτός. Τοποθετείται με κρυφές βίδες και έχει αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 3 |
| Ένταση φωτισμού | 60 |
| Χρώμα Φωτός | Λευκό |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.6 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 11 mm |
| Πλάτος | 16 mm |
| Μήκος | 10 cm |