Πλαφονιέρα Osculati Δίφωτη Inox - Μπλε
Κωδικός προϊόντος
1011513
Τιμή hellenicblue
27,61 €
Προτ. Λιανική
32,19 €
Πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati, κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 316. Διαθέτει διπλή κατεύθυνση φωτός, προς τα πάνω και προς τα κάτω και τοποθετείται με κρυφές βίδες. Έχει αντοχή IP 67.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 3 + 3 |
| Ένταση φωτισμού | 48 |
| Χρώμα Φωτός | Μπλέ |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.5 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 11 mm |
| Πλάτος | 16 mm |
| Μήκος | 10 cm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Γωνία δέσμης φωτός: 110° |